Okul Ses Sistemleri

HIZLI KURULUM, UYGUN FİYAT, YÜKSEK PERFORMANS

Okul ses sistemlerinde ürünler kolay kullanımlı, uzun ömürlü ve yeterli güce sahip olmalıdır. Sensonic olarak biz
tüm ses sistemini tek bir düğme ile kontrol etmenizi sağlayıp, cihazları elektronik panolu dolabımız AP-880 içerisine kuruyoruz. Sisteme dışarıdan zil bilgisayarı, medya oynatıcı ve enstrümanları basitçe bağlayabiliyorsunuz. 2 telsiz ve 1 kablolu mikrofonda ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor.
Dış bahçeye yerleştirilen zorlu hava şartlarına dayanıklı, yüksek performanslı orkestra hoparlörlü patentli orijinal Sensonic polyester kabinlerimiz PX300 ve PX250 ile tatmin edici sesi sağlıyoruz. Mercek sistemleri sayesinde montaj sonrası hoparlörler 80 derecelik açı ile aşağı bakmakta ve sesi 140 derece
ile yanlara da iletmektedir. Kabinlerin menzilleri PX300 500m, PX250 350 metredir.
Okul ses sistemlerinin taşınabilir olması her zaman sorun olabiliyor (düşürme sıvı teması, ağırlık vs.). Bu sebepten dolayı sabit sistem kurulumu ile sistemin ömrünü uzatmak mümkün kılınıyor. Okulumuzun ses sisteminin bu şekilde kurulması durumunda telsiz mikrofonların pil gücüne dikkat edildiği sürece herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Uzun ar-ge ve tecrübelerimiz ışığında geliştirdiğimiz polyester kabinlerimiz ve elektronik panolu dolabımızla uzun yıllar kolay kullanım ve güçlü performans elde edebilirsiniz.

Ayrıca konferans veya toplantı salonlarınız içinde hizmet veriyoruz. Keşif ekibimiz istediğiniz yere özel hoparlör montajını, animasyon ışıklandırma ile de dilediğiniz görsel efektleri sağlayabiliyor. Canlı müzik, toplantı veya tiyatro gösterileri için geniş spektrumlu ürünlerimiz ile siz değerli yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizin hizmetinizdeyiz.
Referanslarımızı incelemek için tıklayınız