Araç Üstü Ses Sistemleri

SEÇİME GÜÇLÜ HAZIRLANIN


Seçim araçlarına özel geliştirip ithal ve imal ettiğimiz güçlü ve vasıflı seçim amfileri, seçim hoparlör sistemleri ile sesinizi duyurmanızı sağlıyoruz.

 

Araç filolarınıza araç üstü ses sistemlerini Menderes'teki üretim atölyemizin kapalı garajında monte ediyoruz.

Sensonic araç üstü seslendirme amfisi
Araç üstü ses sistemleri için özel geliştirdiğimiz Sensonic PRO-S10 - S11 - S12 12V modellerimiz gelişmiş mixer ton kontrol sistemine sahip olup sağ ve sol hoparlörleri birbirinden bağımsız şekilde kontrol etmenize olanak sağlar. Cihazlarda usb media player ve bluetooth bağlantı seçenekleri mevcuttur. Switch mode'lu amfilerimiz 4000 watt gücünde hoparlörü çalıştırma imkanına, otomatik fan soğutma sistemine ve kısa devre korumasına sahiptir. Özel Polyester hoparlörlerimizle ve havalı hoparlörle uyumludur. 2....32 ohm aralığında 2 ila 8 adete kadar her tip hoparlörde bağlanabilir.
Zorlu hava şartlarına dayanıklı, yüksek performanslı orkestra hoparlörlü orijinal Sensonic polyester kabinlerimiz PX300 ve PX250 ile tatmin edici sesi sağlıyoruz. Mercek sistemleri sayesinde montaj sonrası hoparlörler 80 derecelik açı ile aşağı bakmakta ve sesi 140 derece
ile yanlara da iletmektedir. Kabinlerin menzilleri PX300 500m, PX250 350 metredir.