OTEL SES SİSTEMLERİ

HIZLI KURULUM, UYGUN FİYAT, YÜKSEK PERFORMANS

Otel ses sisteminde tüm bölgelerin kullanımı kolay olmalıdır, eğlence bölümünde rahatsız etmeden gerekirse yükses ses, yemek yerken lobideyken veya otel içindeyken de rahatsız etmeden ama sesin tane tane anlaşılır şekilde duyulabilmesi için ona uygun ses sistem olmalıdır. Bizde Sensonic olarak size bu konuda tek tuşla kullanım kolaylığı, hızlı kurulum, uygun fiyat ve satış sonrası servis güvencesiyle destek veriyoruz.

Otel Ses Sistemleri

Hoparlörleri, tesisatı ve diğer ekipmanları sabitliyoruz. Dilerseniz cihazlari özel imalatımız kumanda panolu ve kilitli bir dolabın içine kuruyoruz. Kilidi açmadan yada ayarlara dokunmadan tüm bölgeleri tek tuş ile açıp kapatabiliyorsunuz. Tecrübeli ekibimiz sistemi işin boyutuna göre maksimum 4 günde kurmakta ve 2 yıl garanti vermektedir.

Lobinin ve otelin genel yayın sistemleri ayrı olmalıdır. İstenildiğinde lobinin müziği ayrı otel genelinin müziği ayrı ayarlanabilmelidir. Bar, snack bar, yemekhane ve konferans salonunuzun sistemlerini kurup kullanılması en kolay hale getiriyoruz.

Sistemimiz basittir, düğmeye bas ve konuş. Sistem tek tuş ile çalışır. Birileri müdahele etse bile önceden etiketlenmiş ayarlarına kolayca döndürebilirsiniz. Her jak-fiş ayrı ayrı etiketli olduğundan bilir kişi gerektirmez.