CAMİ SES SİSTEMLERİ

HIZLI KURULUM, UYGUN FİYAT, YÜKSEK PERFORMANS

Cami de hocalarımızın sesini en son saflara kadar anlaşılır ve cemaati rahatsız etmeden ulaştırabilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda ses sisteminin kolay kullanımı ve dayanıklı olması önemli rol oynar. Bizde Sensonic olarak size bu konuda tek tuşla kullanım kolaylığı, hızlı kurulum, uygun fiyat ve satış sonrası servis güvencesiyle destek veriyoruz. 

cami ses sistemi kurulumucamilere özel ses sistemleri

Minberin, mihrabın, vaazın ve müezzinin mikrofonlarının bağlantısı basit bir şekilde yapılmaktadır. Dilerseniz telsiz mikrofon ile kablo derdi olmadan daha rahata kullanım sağlayabilirsiniz. Avlunuzda bulunan cemaat için polyester gövdeli PX-300 yada PX-250 geniş bant okuyan suya ve güneşe dayanıklı kabinler insan kulağının duyabileceği 20 hertz ile 20000 hertz aralığındaki tüm sesleri makul ölçüde vermektedir. 

Hoparlörleri, tesisatı ve diğer ekipmanları sabitliyoruz. Dilerseniz cihazları özel imalatımız kumanda panolu ve kilitli bir dolabın içine kuruyoruz. Kilidi açmadan yada ayarlara dokunmadan tüm bölgeleri tek tuş ile açıp kapatabiliyorsunuz. Tecrübeli ekibimiz sistemi 1 günde kurmakta ve 2 yıl garanti vermektedir.

Sistemimiz basittir, telsizi al konuş. Cami ses sistemi tek tuşla çalışır. En yoğun durumlarda bile ayar gerektirmeden otomatik çalişır. Birileri müdahale etse bile önceden etiketlenmiş ayarlarına kolayca döndürebilirsiniz. Her jak-fiş ayrı ayrı etiketli olduğundan bilir kişi gerektirmez.